2015 рік

Енергомашспецсталь впровадила унікальну технологію виробництва заготовок для корпусу парогенератора АЕС

Вперше в ПАТ «ЕМСС» за новою технологією способом секційного кування-штампування виготовили дослідну заготовку днища корпусу парогенератора (ПГВ) для АЕС. «Енергомашспецсталь» стала першим підприємством на пострадянському просторі, яке освоїло цю технологію виробництва.

На Енергомашспецсталі силами працівників заводу був виготовлений сталерозливний ківш ємністю 130 тонн

Вперше на пострадянському просторі в ПАТ «ЕМСС» силами працівників заводу був виготовлений уніфікований сталерозливний ківш ємністю 130 т. Раніше такі ковші Енергомашспецсталь замовляла у спеціалізованих підприємств. Завдяки висококваліфікованим фахівцям ЕМСС вдалося уникнути зайвих витрат.

Лабораторія Енергомашспецсталі підтвердила компетенцію на державному рівні

Лабораторія рентгеноспектрального аналізу ПАТ «ЕМСС» в черговий раз підтвердила свою компетентність, взявши участь в міжнародних випробуваннях, що проводилися компанією ПрАТ «Метал і Якість», г. Запорожье, Україна. З отриманих лабораторією результатів з першого пред’явлення було прийнято і включено в розрахунки метрологічних характеристик ДСЗУ 100% результатів. Якість результатів атестаційного аналізу лабораторії РСА ПАТ «ЕМСС» визнано задовільним. Лабораторії видано свідоцтво Учасника міжлабораторного атестаційного аналізу.

14 співробітників Енергомашспецсталі отримали кошти на відновлення житла

10 лютого в результаті артилерійського обстрілу Краматорська постраждали житлові будинки і квартири співробітників Енергомашспецсталі. Керівництво ЕМСС не залишило своїх працівників в біді. Відразу після трагедії, дирекція та профспілковий комітет ПАТ «Енергомашспецсталь» прийняли рішення надати допомогу всім співробітникам заводу, чиє житло постраждало в результаті військових дій.

Енергомашспецсталь розширює свою присутність на ринку Південно-Східної Азії

ПАТ «Енергомашспецсталь» продовжує освоювати ринок Південно-Східної Азії, який є відносно новим для ЕМСС. За останні кілька років підприємство налагодило лінійку поставок заготовок в даному регіоні ринку і продовжує розвивати відносини з замовниками. З поставляються заготовок для ринку Південно-Східної Азії на ЕМСС виготовлені різні деталі для енергетичного, машинобудівного, металургійного та інших секторів промисловості регіону.

Енергомашспецсталь підтвердила два сертифікати

Якість продукції ПАТ «Енергомашспецсталь» повторно визнали два технічних суспільства: Lloyd’s Register і РМРС. Обидва товариства відзначили високий потенціал ПАТ «Енергомашспецсталь», оснащеність сучасним обладнання та високий професіоналізм співробітників, що в цілому сприяє постановці амбітних цілей і розвитку нових напрямків діяльності.

Система енергоменеджменту Енергомашспецсталі відповідає стандарту ISO 50001

Фахівці ТОВ «Інсерт-Україна» офіційного представництва німецького органу з сертифікації TUV-Thuringen Україна підтвердили, що система енергоменеджменту ПАТ «ЕМСС» побудована і працює відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001: 2011 року, а тому рекомендували продовжити статус чинного сертифіката.

На Енергомашспецсталі освоїли нову продукцію

Фахівці ПАТ «ЕМСС» освоїли новий вид валків, який увійшов в номенклатуру заводу як один з найскладніших. Деталь має квалітет «е8», при якому максимальний рівень відхилення від заданих розмірів не повинен перевищувати 0,1 мм.

На Енергомашспецсталі вдалося знизити собівартість виготовлення роторів і підвищити якість їх випробувань

У ПАТ «Енергомашспецсталь» вдосконалили установку HST для перевірки роторів на термічну стабільність. Фахівці ЕМСС створили універсальну оснастку, за рахунок чого істотно підвищилася якість випробувань заготовок роторів. Завдяки нововведенням, вдалося заощадити близько 100 тис. Грн, що в подальшому істотно вплине на собівартість продукції. Максимальна вага випробуваної деталі на установці HST може досягати 80 т, діаметр бочки – 1800 мм, а довжина не повинна перевищувати 12000 мм.

На Енергомашспецсталі безробітних громадян навчили нової професії

На Енергомашспецсталі безробітні громадяни успішно пройшли атестацію і отримали свідоцтво про присвоєння їм робітничої кваліфікації «електрогазозварник» 2 розряду.

Губернатор високо оцінив успіхи Енергомашспецсталі

25 вересня 2015 року на ЕМСС привітати керівництво і співробітників Енергомашспецсталі з професійним святом прибули почесні гості підприємства: керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, народний депутат України Максим Єфімов та в.о. міського голови Краматорська Катерина Воробйова. Для керівників міста і області була влаштована екскурсія по заводу, в ході якої почесних гостей ознайомили з продукцією та виробництвом ЕМСС. Гості високо оцінили унікальні можливості і подальші перспективи підприємства.

Енергомашспецсталь – учасник програми ЮНІДО

Енергомашспецсталь стала учасником міжнародного проекту UKR IEE UNIDO / GEF «Впровадження систем енергоменеджмента в Україні», метою якого є впровадження на підприємствах нашої країни систем енергоменеджменту та ефективного енергоспоживання в промисловості.

На Енергомашспецсталі відбулася XXI заводська звітно-виборна профспілкова конференція

На засіданні підбили підсумки роботи за п’ять минулих років і обрали голову профспілкової організації. Делегати конференції шляхом відкритого голосування одноголосно обрали на посаду голови профкому ПАТ «Енергомашспецсталь» Олександра Філенко.

Помер колишній генеральний директор ПАТ «ЕМСС» Віктор Рабігольдовіч Шрайдер

На ЕМСС свою трудову діяльність Віктор Рабігольдовіч почав в листопаді 1984 року на посаді заступника директора з комерційних питань. У липні 1989 року трудовим колективом він був обраний директором заводу «Енергомашспецсталь», де пропрацював до червня 1998 року. На його долю випали важкі роки перебудови. Разом з командою однодумців йому довелося переводити завод на ринкові «рейки», стикаючись з серйозними проблемами.

Енергомашспецсталь успішно пройшла екологічний аудит

У ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно пройшов аудит системи екологічного менеджменту. Міжнародні експерти-аудитори компанії QSCert-Ukraine B.V високо оцінили роботу щодо функціонування СЕМ, виконану всім колективом Енергомашспецсталі. Провідні аудитори В’ячеслав Берестовий і Володимир Косогов відзначили, що система екологічного менеджменту ПАТ «ЕМСС» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001.

Центральна заводська лабораторія Енергомашспецсталі отримала атестат міжнародного стандарту

10 червня 2015 року в Реєстрі Національного агентства з акредитації України був зареєстрований атестат акредитації Центральної заводської лабораторії ПАТ «ЕМСС». Відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO / IEC 17025-2006, центральна заводська лабораторія ЕМСС визнана компетентною в галузі хімічних, фізико-хімічних, механічних, металографічних і неруйнуючих випробувань виливків, заливок, поковок, прокату і напівфабрикатів зі сталі, чавуну, феросплавів і сплавів на залізно-нікелевого основі.