2018 рік

Завершено проект з постачання заготівель для обладнання першого блоку Турецької АЕС “Аккую”. Особливо слід відмітити великогабаритну обичайку,яка була вироблена із злитку 415 т. Унікальність виробу у його значних габаритах: діаметр – 4,6м, висота – 5,3м та вага – 119,5т. Тепер на зміну двох обичайок та зварювального шву у реакторі буде встановлена одна цільна обичайка, що значно підвищить якість та надійність реактору АЕС.

Початкові ділові відносини з великою металургійною компанією Anyang Steel (Китай). У рамках виконання контракту, у вересні Енергомашспецсталь справила відвантаження двох великотоннажних опорних валків загальною масою 230 тонн. Продукція призначена для експлуатації в товстолистовому стані гарячої прокатки “3500”

Виграли великий тендер на поставку валків до Мексики. У рамках масштабного проекту з будівництва прокатного стану меткомбінату ArcelorMittal Lazaro Cardenas, розташованого на тихоокеанському узбережжі Мексики, ЕМСС виготовить для австрійської компанії Primetals Technologies 1500 тонн валків.

Вперше на E MСС пройшла екологічна акція “Ліс ЕМСС: посади своє дерево!”. Більше ніж 500 представників усіх підрозділів заводу зібрались разом щоб разом висадити більше ніж 300 саджанців дерев. Метою заходу було не тільки посадити нові дерева, але й привернути увагу до захисту природи, збільшити її зелене багатство.

Переможцем обласного конкурсу “Молода людина року 2018” став майстер пічної ділянки електросталеплавильного цеху Артем Токар. За рішенням експертної ради йому було присуджено почесне звання “Молодий металург року”.

Енергомашспецсталь вдало пройшла комерційну кваліфікацію на предмет поставок заготівель роторів та корпусів турбін General Electric. Оцінний протокол про вдале проходження аудиту був отриманий від компанії General Electric у грудні 2018 року.

Енергомашспецсталь почало виробництво обладнання для нових вітроенергетичних установок потужністю 4,5 МВт. В рамках цього проекту, ПАТ “Енергомашспецсталь” надасть компанії ТОВ “Фурлендер Віндтехнолоджі” 15 приводних валів роторів та 15 рам гондол для ВЕУ загальною вагою 930 тонн.

У 2018 році ковальсько-пресовий цех №1 відсвяткував ювілей . 40 років тому, 31 травня 1978 року, до низки діючих заступив прес зусиллям 6000тс,саме ця дата стала основоположною у історії КПЦ-1. Щоб відсвяткувати ювілей улюбленого цеху, на свято запросили більш ніж 50 гостей, більша частина яких, звичайно, – ветерани. Для багатьох КПЦ-1 став початком робочого шляху та улюбленим місцем роботи на довгі роки.

Команда ЕМСС другий рік поспіль стала володарем Кубку Машинобудівників у марафоні “Наш Краматорськ”. Спортсмени ЕМСС подолали максимальну дистанцію за 03:02:46. Всього у легкоатлетичному марафоні, присвяченому 150-річчю Краматорська, узяли участь 360 співробітників ПАТ “Енергомашспецсталь” та членів їх сімей.  

Вперше на ЕМСС був проведений захоплюючий квест з охорони праці та культури безпеки для дітей співробітників підприємства. Основою гри стали правила охорони праці, промислової безпеки, поведінки на виробництві та культури безпеки. У квест-екскурсії прийняли участь 30 дітей віком від 12 до 13 років, батьки яких працюють у цехах та відділах ЕМСС.