ЕМСС за минулий рік відвантажив споживачам понад 18 000 тонн продукції

В 2021 року ПАТ «Енергомашспецсталь» відвантажило замовникам понад 18 000 тонн продукції різних видів. Як і 2020 року, основні поставки товару здійснювалися на експорт.

Покупцями продукції ПАТ «ЕМСС» минулого року стали 70 компаній із 17 країн світу. Географія постачання охоплює країни ближнього та далекого зарубіжжя, такі як США, Індія, Італія, Іспанія, Франція, Австрія, Німеччина, Фінляндія, Туреччина, Мексика та інші.

Минулого року вироби з маркою ЕМСС були відправлені на адресу найбільших металургійних, енергетичних та машинобудівних компаній, таких як ArcelorMittal, General Electric, BHEL, ThyssenKrupp, Outokumpu, Voestalpine та інші. На зовнішні ринки були відвантажені опорні та робочі валки, станини молота, ротора та інша продукція. Найбільшими виробами, виготовленими на ЕМСС у 2021 році, стали два опорні валки по 207 тонн кожен. Довжина одного валка склала – 11 м, довжина бочки – 4,9 м, її діаметр – 2,25 м. Кожен валок був виготовлений із зливка вагою 415 тонн.

Більшість заготовок було виготовлено для блоків атомних електростанцій, що будуються в Туреччині, Індії та Китаї. Замовникам було надіслано великотоннажні заготовки – обичайки, днища, сфери, фланці, труби різного діаметру, патрубки та іншу продукцію для реакторного обладнання АЕС. Серед виготовлених для атомної галузі виробів слід відзначити значну обічайку масою 125 тонн, призначену для виробництва корпусу реактора Блоку № 3 АЕС «Аккую». Висота обічайки -5 метрів, діаметр – 4,7 м, товщина стінки – понад 20 см. Великогабаритна заготовка виготовлена ​​зі зливка 415 тонн і відкована на автоматизованому кувальному комплексі 15 000 тс.

Частину відвантаженої у 2021 році продукції було відправлено металургійним підприємствам України, таким як МК «Азовсталь», «ММК ім Ілліча», «Запоріжсталь», ТОВ «ФурлендерВіндтехнолоджі», ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат», ДТЕК та інші. Для українських замовників було виготовлено опорні та робочі валки, вали-шестірні, цапфи, чаші шлаковозні та інша продукція різної галузевої спрямованості.