Енергомашспецсталь підтвердила готовність до виготовлення деталей для трубопроводу АЕС «Куданкулам»

11 лютого ПАТ «Енергомашспецсталь» відвідав інспектор Індійської корпорації з атомної енергії Індії (ІКАЕЛ) містер Асім Ісрар.

Мета візиту – перевірка готовності підприємства до запуску виробництва заготовок для 6 блоків АЕС «Куданкулам» (Індія). Йдеться про 30 трійників, призначених для трубопроводу аварійного та планового розхолодження 1 контуру приміщення системи безпеки реактора (UKA). Це “новий продукт” для підприємства. Раніше такої продукції у виробничій програмі ПАТ “ЕМСС” не було.

В рамках візиту провідні фахівці ЕМСС надали експерту всю інформацію щодо виробничих можливостей щодо виконання цього замовлення.

Для індійського гостя відбулася презентація ПАТ «ЕМСС», огляд виробничих цехів, зайнятих у виготовленні обладнання для АЕС, знайомство із технологічними досягненнями заводу. Також фахівці розглянули технології виготовлення та обговорили питання, пов’язані з контролем якості.

Індійський фахівець високо оцінив рівень виробництва підприємства. Підсумком візиту стало підписання протоколу про готовність ПАТ «ЕМСС» до виробництва трійників для трубопроводу АЕС «Куданкулам».

АЕС “Куданкулам” – будується атомна електростанція в Індії, розташована на півдні індійського штату Тамілнад. Успішне співробітництво ПАТ «ЕМСС» з індійськими партнерами в галузі ядерної енергетики почалося в 2016 році. Зокрема для АЕС «Куданкулам» ПАТ «Енергомашспецсталь» виготовляє заготівлі для парогенератора, корпусу реактора, головного циркуляційного насоса, компенсатора тиску, головного циркуляційного трубопроводу та іншого реакторного обладнання.