Енергомашспецсталь підтвердила готовність до виготовлення заготовок корпусного обладнання для V і VI блоків АЕС «Куданкулам»

27 травня ПАТ «Енергомашспецсталь» відвідав представник Індійської корпорації з атомної енергії (Nuclear Power Corporation of India Ltd., NPCIL) Пардіп Джамбо. Зустріч була присвячена проекту будівництва АЕС «Куданкулам» в Індії.

В ході візиту інспектор перевірив комплект документів – конструкторську і технологічну документацію, документи системи якості, а також відвідав цехи і центральну заводську лабораторію. Підсумком роботи стало підписання актів і документів, що підтверджують готовність ПАТ «Енергомашспецсталь» до запуску у виробництво заготовок для парогенератора V і VI блоків Індійської АЕС.

За результатами перевірки дозволено розпочати роботи з виробництва заготовок для парогенератора. В цілому ж, згідно з підписаними контрактами, фахівці ПАТ «ЕМСС» повинні будуть виготовити і поставити замовнику до кінця цього року 1200 тонн заготовок для корпусу реактора і парогенераторів АЕС «Куданкулам».

Нагадаємо, після успішного аудиту готовності ПАТ «Енергомашспецсталь до виробництва заготовок для АЕС« Куданкулам », в 2017 році був підписаний контракт на поставку заготовок для III і IV енергоблоків Індійської АЕС« Куданкулам ». Протягом року, згідно з контрактом, на ЕМСС було виготовлено і відвантажено замовнику 361 виріб загальною масою 3 952 тонни. Всі деталі пройшли на підприємстві повний цикл виробництва, включаючи виплавку сталі, ковку, термічну обробку і механообработку. Контроль виробництва цього важливого для ЕМСС замовлення проходив безпосередньо за участю представників ІКАЕЛ.

АЕС «Куданкулам» – будується атомна електростанція в Індії, розташована на півдні індійського штату Тамілнад. В цьому найважливішому для країни енергетичному проекті використані найпередовіші атомні технології і враховані особливості клімату, в умовах якого будується і буде експлуатуватися АЕС.