Енергомашспецсталь – переможець Ukrainian Employers Awards 2021

ПАТ “Енергомашспецсталь” стало переможцем щорічного рейтингу Федерації роботодавців України Ukrainian Employers Awards 2021 у номінації “Експорт без кордонів”. Цією нагородою ФРУ відзначає людей та компанії, які реальними справами сприяють розвитку бізнесу та соціальної відповідальності в Україні.

Варто зазначити, що у 2021 році ПАТ «Енергомашспецсталь» відвантажило замовникам понад 18 000 тонн продукції різних видів. Як і 2020 року, основні поставки товару здійснювалися на експорт.

Покупцями продукції ПАТ «ЕМСС» минулого року стали 70 компаній із 17 країн світу. Географія постачання охоплює країни ближнього та далекого зарубіжжя, такі як США, Індія, Італія, Іспанія, Франція, Австрія, Німеччина, Фінляндія, Турція, Мексика та інші.

Незважаючи на непросту економічну ситуацію у світі, пов’язану з пандемією COVID-19 і енергетичною кризою, що загострилася, ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно працює і продовжує завойовувати нові ринки. Сьогодні портфель замовлень підприємства сформований, у виробничих цехах йде робота над новими замовленнями та проектами.

Федерація роботодавців України – це одне з найвпливовіших об’єднань українського бізнесу. Заснована у 2002 році, Федерація 18 років успішно представляє та захищає інтереси бізнесу, як в Україні, так і на міжнародному рівні. Сьогодні ФРУ об’єднує майже 100 галузевих та територіальних організацій роботодавців, які мають найбільш значущі сектори економіки України. Загалом, Федерація представляє інтереси близько 8500 підприємств, що у сукупності генерують 70% ВВП України та дають роботу понад 5 млн. людина.