Енергомашспецсталь виготовить валки для американської металургійної корпорації Nucor

Американська металургійна корпорація Nucor замовила у ПАТ «Енергомашспецсталь» партію опорних валків по 150 тонн кожен. Контракт на поставку продукції для найбільшого виробника сталі в США був підписаний в квітні 2021 року.

Згідно з договірними зобов’язаннями, ЕМСС виконає для свого нового партнера кваліфікаційне замовлення – партію опорних валків для ТЛС «4500». Виготовлення та відвантаження продукції Замовнику ПАТ «ЕМСС» планує завершити до жовтня 2022 року.

«З компанією Nucor ми раніше не співпрацювали, для нас це новий клієнт. Успішне виконання договору стане важливим кроком до початку довгострокової спільної діяльності з даною компанією. Ми високо цінуємо наші партнерські відносини і зацікавлені в їх подальшому розвитку», – зазначив начальник відділу продажів продукції для металургії ПАТ« ЕМСС» Костянтин Мареєв.

Nucor Corporation – провідна американська сталеливарна компанія, найбільша в США і 11-я в світі на 2017 рік. була утворена в 1955 році. Володіє близько 40 міні-заводами по всій території США, що виробляють майже всі види прокату і орієнтуються на потреби конкретних регіонів.