Турбота про ветеранів

Ветеранська організація ПАТ «Енергомашспецсталь» була створена в квітні 2004 року, складалася з числа пенсіонерів, які пішли на пенсію з заводу. В даний час чисельність ветеранської організації становить 1104 осіб, в тому числі: учасники Другої світової війни – 27 осіб; пенсіонери, які мають урядові нагороди за період роботи на підприємстві – 20 осіб і заводську Відзнаку «Слава ПАТ «Енергомашспецсталь» – 21 осіб.

Ветеранська організація працює згідно зі Статутом, затвердженим генеральним директором ПАТ «ЕМСС» та узгодженим з головою профспілкового комітету.

Члени Ветеранської організації обрали для роботи раду, що складається з п’яти чоловік. Головою ветеранської організації обрано Людмилу Володимирівна Закутняя.

Щорічно ведеться перереєстрація членів ветеранської організації, які перебувають на обліку, складається план роботи, кошторис витрат. Також ведеться робота з прийому нових членів організації, які пішли на заслужений відпочинок і пропрацювали на заводі не менше 10 років перед тим як піти на пенсію. В кінці року проводиться перереєстрація членів ветеранської організації, готуються списки ювілярів для привітання з днем ​​народження. Членам ветеранської організації виділяються путівки для оздоровлення на базу відпочинку «Липа», відповідно до поданих заяв.

Напередодні Дня Перемоги – 9 Мая проводяться виплати учасникам бойових дій та учасникам Великої Вітчизняної війни.

З нагоди відзначення професійного свята Дня машинобудівника, проводяться виплати непрацюючим пенсіонерам підприємства – членам ветеранської організації ПАТ «Енергомашспецсталь», згідно затвердженого кошторису.

Тяжкохворим здійснюються виплати з відвідуванням на дому.

З метою надання соціальної підтримки не працюючим пенсіонерам – членам Ветеранської організації ПАТ «Енергомашспецсталь» виробляються щомісячні виплати, згідно затвердженого кошторису.

Члени ветеранської організації беруть участь у міських заходах, присвячених: Дню Перемоги – 9 Мая; Дню скорботи і пам’яті війни – 22 червня; Дню визволення Краматорська і Донбасу від німецько-фашистських загарбників – 6 вересня; Дню машинобудівника; Дню ветерана -1 жовтня і іншим дат і подіям.