Команда «Авангард» в новому складі побувала з візитом на заводі «Енергомашспецсталь»

27 травня футбольна команда «Авангард» в повному складі відвідала завод «Енергомашспецсталь». Екскурсія відбулася за ініціативою футбольного клубу з метою ознайомлення футболістів команди з одним з провідних підприємств машинобудівної галузі України.

Перед відвідуванням цехів головний тренер команди «Авангард» Олексій Городов вручив директору з управління персоналом ПАТ «ЕМСС» Артему Тетюшеву футболку з автографами всіх гравців «Авангарду». У свою чергу Артем Миколайович також підніс в дар команді футболку з логотипом підприємства і комплект сувенірної продукції.

В ході екскурсії провідні фахівці основних виробничих цехів продемонстрували тренерському штабу і футболістам весь цикл виготовлення продукції для атомного машинобудування, металургії та суднобудування, що випускається на ЕМСС. Гості ознайомилися з сучасним обладнанням, включаючи новий сучасний сталеплавильний комплекс ДСП-70, кувальний комплекс зусиллям 15000, з термічними та нагрівальними печами. На завершення екскурсії футболісти пройшли по прольотах механообробного цеху, де побачили завершальний етап виготовлення продукції ЕМСС.

Екскурсія викликала непідробний інтерес у спортсменів, більшість з яких вперше побувало на такому великому виробництві. Гості захоплено цікавилися кількістю людей, зайнятих в процесі виготовлення продукції, максимальними розмірами заготовок, температурою в печах, висотою цехів, вартістю продукції з маркою ЕМСС і географією її поставок, зарплатою робітників і багатьом іншим.

На завершення зустрічі екскурсанти висловили подяку спеціалістам заводу за яскраві враження і нові знання.

«Сьогодні ми познайомилися з виробництвом, з людьми, які тут трудяться і виконують величезну роботу. І дуже приємно, що заводчани вболівають за нас і приходять після важкого трудового дня на наші ігри, щоб отримати позитивні емоції, – зазначив головний тренер команди «Авангард» Олексій Городов. – Ми докладемо всіх зусиль, щоб радувати підприємство, Краматорськ і своїх уболівальників перемогами і новими досягненнями! Бажаємо заводу процвітання, а всім співробітникам – міцного здоров’я!»

Своїми враженнями від візиту на ЕМСС поділився і капітан команди «Авангард» Руслан Зубков: «Спасибі за запрошення і цікаву екскурсію! Сьогодні ми побачили, наскільки відповідально співробітники заводу належать до виготовлення унікальної продукції, люблять і поважають свою роботу. І дуже приємно, що заводчани вболівають за нас! Ми будемо намагатися своєю грою радувати наших уболівальників, які працюють в цехах!»