Лабораторія відділу охорони навколишнього середовища ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно пройшла атестацію

Лабораторія промислової санітарії та охорони природи ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно пройшла чергову атестацію та отримала «Свідоцтво про метрологічне підтвердження вимірювальних можливостей». Цей документ підтверджує, що лабораторія має відповідну систему керування вимірюваннями, технічно компетентну та здатну отримувати достовірні результати вимірювань, характеристики похибок яких відомі.

За результатами атестації комісією відзначено гарну підготовку лабораторії відділу охорони навколишнього середовища ПАТ «ЕМСС», оснащеність сучасними приладами, а також високий професійний рівень фахівців лабораторії.

Атестація лабораторії промислової санітарії та охорони природи ПАТ «Енергомашспецсталь» проводиться раз на чотири роки з метою визначення та документального посвідчення органом з атестації компетентності та права виконання вимірювань, передбачених Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Суть атестації полягає у комплексній перевірці діяльності лабораторії: її організаційної структури, підготовці персоналу, наявності та актуальності документації, забезпеченості необхідним обладнанням, приміщенням та засобами вимірювальної техніки.

Особливо це важливо для лабораторії, яка здійснює екологічний моніторинг діяльності великого підприємства щодо забруднення атмосферного повітря та підземних вод. Її робота дозволяє постійно контролювати показники, важливі для охорони праці та здоров’я кожного працівника.