На ЕМСС підбили підсумки роботи підприємства за 2021 рік

Незважаючи на непросту економічну ситуацію у світі, пов’язану з пандемією COVID-19 і енергетичною кризою, що загострилася, ПАТ «Енергомашспецсталь» продовжує стійко працювати.

У 2021 році обсяг реалізації готової продукції, виробленої на ЕМСС, становив 2,754 млрд. грн. Чисельність персоналу ПАТ «ЕМСС» станом на 1 лютого 2022 року становить 1 260 чол. Середньомісячна зарплата працівників ЕМСС за 2021 рік склала – 18 654 грн.

Усього за 2021 рік з ЕМСС було відвантажено замовникам 18060 тонн продукції різних видів. Як і 2020 року, основні поставки товару здійснювалися на експорт. Покупцями продукції ПАТ «ЄМСС» минулого року стали 70 компаній із 17 країн світу.

Географія постачання охоплює країни ближнього та далекого зарубіжжя, такі як США, Індія, Італія, Іспанія, Франція, Австрія, Німеччина, Фінляндія, Турція, Мексика та інші.

Великий обсяг продукції був виготовлений і відвантажений для зарубіжних атомних станцій, що будуються Індії, Туреччини та Китаю. Також цього року продукцію ЕМСС відправили на підприємства ArcelorMittal, Primetals Technologie, Voestalpine, GE Steam Power, ThyssenKrupp AG, BHEL та інші відомі світові компанії.

Говорячи про перспективи, заступник директора з маркетингу та збуту ПАТ «ЕМСС» Костянтин Марєєв зазначив, що попри всі сучасні виклики на 2022 рік портфель замовлень у підприємства сформований повністю.

«Основна маса контрактів — експортне постачання заготовок для обладнання «ядерного острова» для енергоблоків АЕС, що будуються, в різних країнах світу. Сьогодні підприємство виконує замовлення на постачання продукції для АЕС «Куданкулам» (Індія), «Аккую» (Туреччина), «Сюйдапу» (Китай), «Тяньвань» (Китай). Цього року ми розпочинаємо роботу над новим проектом – АЕС «Ель-Дабаа» (Єгипет). Важливим напрямом для ЕМСС на 2022 залишається виробництво великогабаритних корпусних виливків. Крім цього, ми плануємо розширювати постачання валкової продукції на ринки США, Канади, Мексики, Китаю та Південної Африки».

Також цього року особливу увагу на заводі буде приділено найгострішим питанням виробництва: скорочення втрат, підвищення якості продукції, запровадження нових матеріалів та високотехнологічних методів роботи.