На ЕМСС підвели підсумки літньої оздоровчої кампанії 2021 року

Цього літа працівники ПАТ «Енергомашспецсталь» відпочивали в пансіонаті «Акваторія» і базі відпочинку «Липа», а їхні діти в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Шоколад». Всього на відпочинок та оздоровлення заводчан в цьому році було спрямовано понад 2-х млн. грн.

Літня оздоровча кампанія реалізується в ПАТ «Енергомашспецсталь» щорічно і є одним із пріоритетних соціальних програм для працівників і членів їх сімей. В цьому році, в рамках цієї програми, літо в пансіонаті «Акваторія» і базі відпочинку «Липа» провели 313 співробітників підприємства і членів їх сімей. Також 156 дітей працівників ЕМСС змогли відпочити в ДУОіО «Шоколад». І найголовніше – на пільгових умовах! Вартість проживання для сімей працівників заводу в трьох- і чотиримісних номерах становила 25% від повної вартості путівок! Що ж стосується дитячої оздоровниці, то тут ціна путівок для дітей заводчан-членів заводської профспілкової організації не перевищувала 15% їх повної вартості.

У пансіонат «Акваторія» протягом літа було організовано 7 заїздів тривалістю по 10 днів. За заявками співробітників ЕМСС, було придбано 83 путівки. За час всього сезону в хвойному лісі на мальовничому березі Краснооскольського водосховища змогли відпочити і оздоровитися 173 працівника ЕМСС зі своїми сім’ями.

У Щурово, на березі річки Сіверський Донець, співробітникам ЕМСС була надана можливість відпочити на базі відпочинку «Липа». Тривалість зміни становила 10 діб, всього в сезоні було організовано 7 заїздів. За заявками співробітники ЕМСС придбали 58 путівок, разом з рідними на «липі» відпочили 135 осіб.

Дитячий відпочинок в оздоровчому таборі «Шоколад», розташованому в заповідних лісах Святогір’я, був організований протягом всіх літніх канікул – в чотири зміни, кожна тривалістю 15 днів. Остання група дітей працівників ПАТ «ЕМСС» повернулася додому 16 серпня. Програма літнього відпочинку була розрахована на дітей шкільного віку та включала різні оздоровчі процедури, спортивні, розважальні та культурні заходи. У табір і назад до батьків дітей доставляли на комфортабельному автобусі за рахунок профспілкового комітету. Незважаючи на великий попит, підприємство і профспілковий комітет змогли забезпечити путівками всіх, хто побажав оздоровити своїх дітлахів в цьому сезоні.