На ЕМСС пройшло приймання продукції, виготовленої для АЕС «Аккую»

У ПАТ «Енергомашспецсталь» пройшло приймання продукції, виробленої для 3-го енергоблоку АЕС «Аккую» (Туреччина). В цілому Замовнику було здано 19 деталей для парогенератора і головного циркуляційного насоса.

Приймальна комісія працювала на ЕМСС протягом п’яти днів, з 26 по 30 квітня. В ході візиту представники Замовника обговорили питання, що стосуються процесу виробництва деталей, а також провели візуальний і вимірювальний контроль виробів, перевірили результати випробувань, в тому числі ультразвукового контролю, і консервацію заготовок перед відвантаженням. Приймання виготовлених виробів проходила безпосередньо на промисловому майданчику підприємства за участю фахівця Агентства з ядерного регулювання Турецької Республіки. (NDK).

Партнери переконалися, що питанням якості на ЕМСС традиційно приділяється пильна увага. За оцінкою інспектора АЯР Віктора Колмакова, «комісія визнала, що представлені вироби виготовлені з необхідним рівнем якості».

Чергове приймання великогабаритних деталей запланована на середину травня.

Атомна електростанція «Аккую» будується в Турецькій Республіці на узбережжі Середземних моря в провінції Мерсін. Проект передбачає спорудження чотірьох енергоблоків потужністю 1200 МВт кожен. Термін експлуатації АЕС «Аккую» – 60 років, з можливістю продовження.