На ЕМСС відзначили головне професійне свято – День машинобудівника

У п’ятницю, 24 вересня, в ПАТ «Енергомашспецсталь» відбувся урочистий захід, присвячений Дню машинобудівника. У святі взяли участь Президент ПАТ «ЕМСС», Народний депутат України Максим Єфімов та Краматорський міський голова Олександр Гончаренко.

Відкриваючи святковий захід, перед присутніми в залі з вітальним словом виступив генеральний директор ПАТ «Енергомашспецсталь» Віталій Гніздицький.. Він підвів підсумки роботи трудового колективу за поточний період і розповів про перспективи на найближчий рік.

«За минулий рік ми всі разом пройшли великий шлях і можемо пишатися своїми досягненнями. У серпні в електросталеплавильному цеху на новому сучасному сталеплавильному комплексі ДСП-70 була виплавлено півмільйонна тонна сталі. Ми успішно пройшли кваліфікацію General Electric, підтвердили готовність підприємства до виробництва продукції для АЕС «Ханхіківі-1». Величезне спасибі за це всьому колективу заводу. Ми цінуємо вашу працю і підтримку і бажаємо вам і вашим родинам здоров’я і благополуччя », – сказав Віталій Гніздицький.

Також усіх присутніх зі святом привітав Народний депутат України Максим Єфімов. «Я щиро радий вашим перемогам, радий, що, незважаючи на всі виклики, які стоять перед нами, завод продовжує розвиватися і рухатися вперед. Світ навколо нас змінюється, змінюємося і ми. Бажаю колективу ЕМСС бути першими у всьому, не боятися ризиків і змін, сміливо йти вперед, брати участь в нових проектах і перемагати! Всім миру і благополуччя!»

Колектив ЕМСС душевно привітав Краматорський міський голова Олександр Гончаренко: “Дорогі друзі, колеги! Мені дуже приємно перебувати разом з вами напередодні наших улюблених свят. За 20 років роботи на ЕМСС, вважаю себе частиною вашого колективу. Бажаю вам подальшого процвітання, розвитку і досягнення поставлених цілей. Величезне спасибі вам за працю, за неоціненний внесок у розвиток економічної сфери міста. Успіхів і, найголовніше, здоров’я вам і вашим близьким!»

В рамках заходу відбулася урочиста церемонія, на якій генеральний директор ПАТ «Енергомашспецсталь» та почесні гості вручили кращим співробітникам підприємства заслужені нагороди. Почесні грамоти Верховної Ради України, Почесні грамоти та Подяки Донецької облдержадміністрації, Міського голови та інші значущі нагороди були вручені кращим робочим, фахівцям, начальникам цехів і відділів ПАТ «ЕМСС».

На честь професійного свята Дня машинобудівника урочисті збори пройшли у всіх структурних підрозділах заводу. Всього за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства і в зв’язку з професійним святом почесними грамотами були нагороджені 287 співробітників ПАТ «Енергомашспецсталь».