На ЕМСС здано чергову партію продукції для АЕС «Аккую»

З 18 по 22 жовтня ПАТ “Енергомашспецсталь” відвідав інспектор Агентства з ядерного регулювання Турецької Республіки (АЯР, NDK) Мустафа Чинар. Мета візиту – приймання заготовок для Блоків №3 та №4 АЕС «Аккую».

Протягом п’яти днів представник АЯР спільно з фахівцями ПАТ «ЕМСС» провели візуальний та вимірювальний контроль 10 великотоннажних заготовок, призначених для обладнання головного циркуляційного насосного агрегату та парогенератора Блоків №3 та №4 АЕС «Аккую».

Продукція пройшла приймальну інспекцію у повному обсязі, невідповідностей у процесі виробництва не виявлено, контрольні точки щодо планів якості засвідчені та підписані. Прийняті вироби законсервовані та готуються до відвантаження Замовнику. Після закінчення роботи комісією було підписано всі документи, що підтверджують успішне проходження приймання виготовленої на ЕМСС продукції.

Відвантаження готових виробів заплановано на листопад-грудень. У партію увійдуть чотири фланці, три обичайки та три патрубки.

Нагадаємо, в 2020 році ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно пройшло перевірку Агентства з ядерного регулювання Турецької Республіки (АЯР), яке продовжило сертифікат виробника заготовок для обладнання АЕС «Аккую», що споруджується в Турецькій Республіці, на наступні п’ять років – до січня 2026 року.