2019

Енергомашспецсталь взяла участь в міжнародній виставці МЕТЕС 2019

З 25 по 28 червня 2019 р в м. Дюссельдорф, Німеччина, проходила спеціалізована виробнича виставка METEC 2019. Команда ПАТ «ЕМСС» представила на експозиційному стенді технологічні можливості і весь спектр продукції підприємства в сфері енергетичного, атомного, важкого машинобудування, нафтохімічної галузі, суднобудування.

Енергомашспецсталь взяла участь в міжнародній виставці HUSUM Wind 2019

ПАТ «Енергомашспецсталь» взяло участь у масштабній виставці виробників продукції та послуг для вітроенергетики HUSUM Wind 2019, яка пройшла в німецькому місті Хузум в період з 10 по 13 вересня. Стенд ПАТ «ЕМСС» представляв можливості підприємства по виготовленню продукції для ВЕУ, максимально адаптованої до основних вимог сучасного ринку вітроенергетики.

Фахівці ПАТ «ЕМСС» взяли участь в VII Міжнародній конференції ливарників

Фахівці ПАТ «Енергомашспецсталь» взяли участь в VII Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективні технології, матеріали та обладнання в ливарному виробництві», яка є однією з найбільших в Україні. Захід був приурочений до 85-річчя ПАТ «НКМЗ» і 55-річчя ПАТ «ЕМСС». Організатором конференції виступила кафедра технологій і обладнання ливарного виробництва Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА). На пленарному засіданні конференції від Енергомашспецсталі виступили провідні фахівці технологічного відділу ливарного виробництва підприємства.

ЕМСС відвідали учасники XXII Міжнародної науково-технічної конференції

В кінці квітня завод «Енергомашспецсталь» приймав вчених, студентів і представників металургійних підприємств з різних регіонів України та ближнього зарубіжжя. Візит відбувся в рамках XXII Міжнародної науково-технічної конференції «Досягнення та проблеми розвитку технологій і машин обробки тиском», приуроченої до 85-річного ювілею НКМЗ і 55-річчя ПАТ «ЕМСС». Інтерес до ЕМСС з боку провідних фахівців галузі пов’язаний з тим, що на підприємстві успішно освоєно досвід виготовлення унікальних сталевих виробів з великотоннажних злитків вагою 235, 355 і 415 тонн.

Енергомашспецсталь взяла участь в міжнародній виставці Power Gen Europe 2019

Енергомашспецсталь взяла участь в міжнародній виставці Power Gen Europe 2019, яка пройшла з 11 по 14 листопада в м Парижі, Франція. ПАТ «ЕМСС» було представлено на виставці власним стендом, що демонструє високоефективний комплекс виробничих можливостей підприємства для випуску різноманітної продукції, в тому числі і енергетичного напрямку.