ПАТ «Енергомашспецсталь» в ряду кращих платників податків міста

25 вересня, на бульварі Машинобудівників в Краматорську була урочисто відкрита «Алея кращих платників податків міста». Таким чином, місцева влада вирішила заохотити тих, хто стабільно і істотно вносить вклад в поповнення бюджету.

Всього на алеї кращих платників податків було встановлено 30 флагштоків і на кожному з них розміщений прапор з логотипом підприємства, яке показало високі результаті в вищевказаної сфері. Серед підприємців виявилися як великі промислові підприємства Краматорська, так і керівники великих фірм, а також приватні підприємці.

Одним з кращих платників податків Краматорська був визнаний завод «Енергомашспецсталь», який щорічно вносить вагомий внесок в наповнення місцевого бюджету.

На відкритті Алеї, крім номінантів, були присутні голова Донецької ОДА Павло Кириленко, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, депутати місцевої ради.

– Ми робимо ремонти в лікарнях, закуповуємо медобладнання, ремонтуємо установи освіти, розвиваємо спорт та інфраструктури, – заявив мер Краматорська Олександр Гончаренко. – Це – лише невелика частина того, що робиться в Краматорську завдяки вам, платникам податків. Тому для мене дуже приємно і почесно відзначити переможців цього рейтингу, спрямованого на благо нашого міста. Нехай ця алея стане для вас символом успіху, а для інших підприємців – прикладом ефективної роботи.

Диплом лауреата першого щорічного міського рейтингу платників податків «Сплачені податки – успішна громада» був вручений генеральному директору ПАТ «ЕМСС» Віталію Гнездіцкому.