Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від генерального директора ПАТ «ЕМСС» Віталія Гніздицького

Шановні краматорчани! Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим. Нам усім довелося працювати в умовах пандемії та загостреної світової енергетичної кризи, яка зажадала від усіх повної мобілізації, високого професіоналізму та особистої відповідальності кожного співробітника.

Тим не менш, ті завдання, які були поставлені перед нами на початку 2021 року, вважаю виконаними на досить хорошому рівні. В этом году мы изготовили и отгрузили большой объем продукции для строящихся атомных станций Индии, Турции и Китая.

Ми успішно завершили виготовлення двох роторів турбіни високого тиску для АЕС «Аккую» (Туреччина) на замовлення американської компанії General Electric, підтвердили готовність підприємства до виробництва продукції для АЕС «Ханхіківі-1» (Фінляндія).

Цього року наша продукція була відправлена ​​на підприємства ArcelorMittal, Primetals Technologie, Voestalpine, General Electric, Nucor Corporation, BHEL та інші відомі світові компанії. Закордонні поставки здійснювалися до США, Італії, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Франції, Польщі, Чехії, Австрії, Фінляндії та інших країн.

Проводячи рік, що минає, я щиро бажаю всім працівникам ЕМСС, нашим колегам, партнерам, ветеранам заводу та жителям Краматорська міцного здоров’я, благополуччя, достатку та миру!

Нехай усім нам незмінно супроводжує удача, справдяться заповітні мрії і виправдаються найсвітліші надії!