2019 рік

ПАТ «Енергомашспецсталь» отримало два великі замовлення на виробництво заготовок для АЕС «Тяньвань» та АЕС «Сюйдапу», розташовані в Китаї. У рамках контрактів, підписаних у 2019 році, ЕМСС виготовить понад 3500 тонн деталей для реакторного обладнання для 7 та 8 енергоблоків АЕС «Тяньвань» та 3400 тонн виробів для 3 та 4 блоків АЕС «Сюйдапу».

Енергомашспецсталь завершила виконання великого контракту з постачання валків для австрійської компанії Primetals Technologies. Кінцевим замовником обладнання є ArcelorMittal Lazaro Cardenas (Мексика). Для нового смугового стану гарячої прокатки “2200” було виготовлено 36 опорних валків загальною вагою понад 1500 тонн.

Напередодні ювілею ПАТ «ЕМСС», що відзначається 29 грудня, побачила світ книга «Енергомашспецсталь – 55. Дорога наших досягнень», що розповідає про одне з найбільших металургійних підприємств України – завод «Енергомашспецсталь». Збір матеріалів та підготовка видання до друку була здійснена колективом прес-центру підприємства.

Переможцем обласного конкурсу «Молода людина року 2019» стала начальник технологічного бюро ливарного виробництва ТООП Ірина Бібік. Рішенням експертної ради їй було надано почесне звання «Молодий металург року».

Енергомашспецсталь уклала контракт із новим замовником – великою бразильською компанією Companhia Siderúrgica Nacional (CSN). Для свого нового партнера ЕМСС виконає кваліфікаційне замовлення – 11 опорних валків загальною вагою 246 тонн. Успішне виконання контракту дозволить ПАТ «ЕМСС» стати затвердженим стратегічним постачальником.

Енергомашспецсталь відвідали представники виїзного засідання Комітету Верховної Ради України. Підбиваючи підсумки візиту, члени парламентського Комітету зійшлися на думці, що на сьогоднішній день ПАТ «Енергомашспецсталь» є одним із провідних підприємств України, здатних випускати високоякісну продукцію, ефективно розвивати та зміцнювати економіку держави.

Команда ЕМСС «Енергія» посіла третє призове місце у обласному туристичному зльоті «Ювеналія-2019». У зльоті любителів туризму взяли участь 23 команди із Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Енергомашспецсталь була представлена ​​командою «Енергія», до складу якої увійшли п’ятеро молодих та енергійних фахівців ЕМСС. Команда гідно проявила себе у всіх конкурсах та змаганнях.

Цього року у 4-му марафоні «Наш Краматорськ» взяло участь близько 500 учасників забігів, які представляли ПАТ «Енергомашспецсталь». Кожен зміг вибрати собі дистанцію під силу. За участь у марафоні усі без винятку співробітники ЕМСС та члени їхніх сімей здобули ювілейні медалі фінішера та футболки з логотипом ЕМСС.

Позачергові збори акціонерів ПАТ «ЕМСС» продовжили повноваження чинного генерального директора ще на п’ять років. Рішенням акціонерів та їх представників, присутніх на зборах, на посаду Генерального директора ПАТ «Енергомашспецсталь» знову обрано Віталія Миколайовича Гнездицького. Вперше на цю посаду Віталія Миколайовича було обрано у 2014 році.

Команда ЕМСС стала «срібним» призером ІІІ Міської спартакіади серед підприємств та молодіжних організацій Краматорська до Дня фізкультури та спорту. Захід пройшов 7 вересня на стадіоні “Блюмінг”. Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд. Спортивну честь ПАТ «Енергомашспецсталь» захищали 23 спортсмени, серед яких були керівники підрозділів, спеціалісти та робітники різних професій.