У 2021 році на ЕМСС не зафіксовано жодного випадку виробничого травматизму

В 2021 зберігається стійка тенденція до зниження рівня виробничого травматизму. Порівняно із середнім значенням за три роки, рівень виробничого травматизму знижений на 100%

Діяльність підприємства у сфері охорони праці проаналізував начальник відділу охорони праці ПАТ «ЕМСС» Євген Маловичко: Це другий рік, коли ми відпрацювали без нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. Це успіх всього колективу.

З метою збереження досягнутої динаміки зниження показників виробничого травматизму та покращення стану охорони праці, щорічно на ЕМСС здійснюється ціла низка комплексних заходів. Протягом 2021 року на ЕМСС було виконано 10 запланованих заходів з технічного переозброєння та ремонтних робіт, що дозволило покращити умови праці та виробничого процесу 249 працівникам, у тому числі 99 жінкам. Загальні інвестиції в охорону праці минулого року становили 7,7 млн. грн».

«Підприємство і надалі продовжить інвестувати у покращення умов праці, а також реалізацію заходів для запобігання травматизму та професійним захворюванням», – зазначив керівник відділу охорони праці.