2018

Енергомашспецсталь взяла участь у великій міжнародній виставці з суднобудування SMM 2018

Фахівці ПАТ «ЕМСС» взяли участь у провідній галузевій виставці суднобудування SMM 2018, яка проходила з 4 по 7 вересня 2018 року в Гамбурзі (Німеччина). Поряд з передовими компаніями-експонентами, команда ПАТ «ЕМСС» представила на експозиційному стенді весь спектр продукції і технологічні можливості підприємства в сфері суднобудування.

ЕМСС взяла участь в міжнародній енергетичній виставці Electrify Europe 2018

З 19 по 21 червня 2018 року фахівці Енергомашспецсталі взяли участь у найбільшій в Європі виставці технологій і обладнання для електростанцій і енергопостачання POWER-GEN Europe під новим ім’ям Electrify Europe 2018. Для учасників всесвітньої виставки представники ЕМСС продемонстрували можливості підприємства у виробництві обладнання для АЕС і енергетичного машинобудування в цілому. Були проведені переговори з рядом провідних фахівців в галузі виготовлення обладнання в енергетичному секторі.

Учасники XXI Міжнародної науково-технічної конференції відвідали Енергомашспецсталь

В рамках XXI Міжнародної науково-технічної конференції «Досягнення та проблеми розвитку технологій і машин обробки тиском» Енергомашспецсталь відвідали представники провідних вузів і підприємств України та зарубіжжя. Учасники заходу мали змогу познайомитися з сучасними технологіями металургійного виробництва, дізнатися про особливості виготовлення спеціальних марок сталей і детально розглянути продукцію, що випускається підприємством.