До Дня Святого Миколая співробітники ЕМСС порадували подарунками вихованців Центру соціальної допомоги дітям

Солодощі, канцелярські та творчі набори, іграшки, одяг, спортінвентар, розвиваючі і настільні ігри – такими були в цьому році подарунки від співробітників ЕМСС до Дня Святого Миколая для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щорічно напередодні Дня Святого Миколая працівники Енергомашспецсталі проводять благодійну акцію зі збору необхідних речей та іграшок для вихованців Центру соціальної допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування. У цьому Центрі живуть і навчаються діти, що потрапили в складні життєві умови. Кожен з них вже випробував труднощі на своєму життєвому шляху. Такі акції допомагають дітям не втратити надію і відчути тепло, радість і турботу дорослих.

18 грудня десятки пакетів і коробок з речами для навчання і розвитку, фруктами та солодощами, а також товарами повсякденної необхідності були доставлені і передані для позбавлених батьківського піклування дітлахів.

Керівництво та вихованці закладу подякували усім гостям за увагу і турботу. Діти по черзі прочитали гостям вірші та розповіли про свої бажання, які вони загадали Діду Морозу. Звичайно ж, головною мрією хлопців було знайти дружню родину, свій будинок, люблячих маму і тата.

Завідуюча дитячого закладу Тетяна Вернигора висловила величезну подяку за безоплатну допомогу і чуйність всім, хто взяв участь у благодійній акції і зробив світ вихованців Центру більш насиченим і цікавішим.