До Нового року співробітнікі ЕМСС и їхні діти отрімають солодкі подарунки

Про новорічний настрій для дітлахів, чиї батьки працюють на ЕМСС, керівництво заводу піклується вже багато років поспіль. Ось і в цьому році, не змінюючи доброї традиції, дирекція та профспілковий комітет ПАТ «Енергомашспецсталь» готують для працівників підприємства-членів профспілки та їх дітей новорічні подарунки. У нинішньому році напередодні Нового року 820 новорічних наборів отримають діти, народжені в 2005-2019 роках, а це діти від 1 року і до 15 років включно. Видача дитячих подарунків буде проводитися з 18 по 24 грудня 2020 року з 8.00 до 16.30 год в профспілковому комітеті.

Працівники підприємства також не залишаться без подарунків. З 23 по 29 грудня у всіх структурних підрозділах ПАТ «ЕМСС» відбудуться привітання співробітників підприємства-членів профспілки солодкими новорічними наборами. Всього до нового року солодкі подарунки отримають 1550 заводчан.

Як зазначає голова комісії з охорони праці ПАТ «ЕМСС» Юлія Максимова, в цьому році проведення дитячої новорічної ялинки не планується. «У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, масові новорічні свята проводитися не будуть».