ЕМСС зустріне травневі свята чистим і квітучим

Весна традиційно є порою року, коли відновлюються роботи по наведенню порядку та благоустрою території підприємства. Одна з хороших традицій ПАТ «Енергомашспецсталь» – проведення на заводі весняної декади чистоти. Щоб до травневих свят завод став чистішим, красивішим і затишніше, на ЕМСС була проведена весняна декада з благоустрою території підприємства. Участь в екологічному заході взяли співробітники всіх структурних підрозділів ЕМСС.

Обсяг робіт по наведенню порядку і весняного благоустрою мав чималий. Взявши з собою підручний інвентар, кисті і відра, заводчани приступили до виконання запланованих заходів. Для своєчасного вивезення зібраного сміття, в процесі збирання була задіяна спеціалізована техніка. Дружній і злагодженій роботі колективу сприяла по-весняному тепла і суха погода.

У підсумку, силами працівників заводу було проведене генеральне прибирання виробничих і побутових приміщень, проведена обрізка сухих гілок і побілка дерев, вивезено промислово-побутове сміття, приведено до ладу квіткові клумби і бордюри.

Всього під час масштабної весняного прибирання, було прибрано від листя і сміття більше 12 гектар газонів і зелених зон. Також працівниками ЕМСС було побілено 259 дерев і опор, прибрано 15 км внутрішньозаводських і прилеглих доріг, очищено і побілено 4,5 км бордюр, вивезено на полігон для відходів 16 тонн листя і сміття.