Енергомашспецсталь привітає своїх ветеранів з Днем машинобудівника

Напередодні Дня машинобудівника керівництво ПАТ «Енергомашспецсталь» традиційно привітає своїх ветеранів з професійним святом. Згідно зі спільним рішенням генерального директора ПАТ «ЕМСС» та профспілкового комітету підприємства виплати отримають непрацюючі пенсіонери-ветерани заводу, які перебувають на обліку в ветеранської організації підприємства. На сьогоднішній день кількість ветеранів становить 1082 людини. Сума виплат буде залежати від стажу роботи на ЕМСС, а також наявності державних нагород і заводських відзнак.

Урочисте привітання ветеранів, які мають державні нагороди Орден «Трудової Слави» III ступеня, Орден «Трудового Червоного прапора», Орден «Знак Пошани», Орден «За заслуги» III ступеня, Золота медаль «За трудові заслуги» та Відзнаку «Слава« ЕМСС »III ступеня відбудеться в профспілковому комітеті підприємства 21 вересня в 13.00 год.

Іншим членам ветеранської організації матеріальна допомога буде перерахована на карту.

Генеральний директор, голова профспілкового комітету ПАТ «ЕМСС» та голова Ветеранської організації вітають усіх ветеранів заводу з наступаючим святом Днем машинобудівника і бажають усім здоров’я, бадьорості духу, успіхів, родинного благополуччя та святкового настрою!