Енергомашспецсталь здійснила поставку валків Маріупольському меткомбінату ім. Ілліча

Чергова партія валків була відвантажена постійному замовнику ПАТ «ЕМСС» в м Маріуполь. Контракт на поставку обладнання між ПАТ «ЕМСС» та ММК ім. Ілліча був укладений в листопаді 2018 року. Дане підприємство спеціалізуються на виробництві прокату і є постійним замовником валковой продукції ЕМСС.

Всього з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» на маріупольський меткомбінат було відвантажено 9 опорних валків загальною масою 250 тонн. В поставку увійшов великогабаритний прокатний валок вагою 120 тонн, призначений для експлуатації на товстолистовому стані гарячої прокатки «3000».

Також минулого місяця продукція виробництва ЕМСС була поставлена ​​на українські заводи ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Магма», ПрАТ «КЗТС», ТОВ «Метінвест інжиніринг», ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Компанія« Адалят» і ПрАТ «СКМЗ». Для потреб українських замовників в різній кількості були виготовлені опорні і робочі валки, вали шестерні, цапфи, муфти, рама гондоли, колеса і інша продукція. Загальна маса продукції, поставленої в травні 2019 року вищепереліченим підприємствам, склала 560 тонн. Відвантаження готових виробів проводилася окремими партіями у відповідності з термінами, вказаними в договорі.