Команда ЕМСС «Фенікс» в лідерах другого етапу синхронного Чемпіонату України «Що? Де? Коли?» серед команд Краматорська

8 лютого відбувся другий етап міжнародного інтелектуального турніру – синхронного чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?» Сезону 2019/2020 (друга ліга України). У цей день за вихід у фінал боролися 8 міських команд, серед яких дві команди – «Фенікс» і «Оса», представляли ПАТ «ЕМСС».

Команду «Фенікс» у другому етапі міжнародного турніру – синхронного чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?» представляли шість знавців: Віталій Божков, Олександр Кузьмін, Роман Босий, Вікторія Кривоконь, Дмитро Іванов і Роман Сероус. До складу команди «Оса» увійшли Олександр Петрищев, Денис Олефір, Євген Соколов і Юлія Тимофєєва. Обидві команди показали гідні результати.

Кращі команди Краматорська, як і тринадцять попередніх сезонів, мірялися силою інтелекту в стінах Донбаської державної машинобудівної академії. Авторська група з Києва, Львова та Одеси підготувала для знавців вельми непростий пакет з 45 питань. Провідним гри за традицією виступив Владислав Пристинський.

«Переможець попереднього етапу – команда ДДМА «Інтелектуальні рішення» перший тур залишила за собою: 5 правильних відповідей (у інших – від 1 до 4). Кращий результат другого туру – 7 очок – у «Теремка» (решта – від 2 до 6). У третьому максимум можливого показали «Інтелектуальні рішення» і «Фенікс» – по 9 відповідей («КоньякСпорт» – 8, інші – від 3 до 6), – повідомляє Олександр Мельников, президент Клубу інтелектуальних ігор ДДМА. – У результаті відразу три команди – «Інтелектуальні рішення», «КоньякСпорт» і «Фенікс» набрали по 18 очок і, відповідно, розділили 1 – 3 місця! Далі з показниками від 13 до 8 відповідей розташувалися «Напалм», «Теремок», «Фартові», «ОСА» і «КЗТС».

Третій заключний етап синхронного чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?» серед команд другої ліги відбудеться 21 березня.