На ЕМСС підвели підсумки роботи підприємства за 2019 рік

Підбито підсумки роботи ПАТ «Енергомашспецсталь» за 2019 рік. У минулому році обсяг реалізації готової продукції, виробленої на ЕМСС, склав 1 млрд 940 млн грн. У 2020 році передбачається виробити і реалізувати продукцію не менш ніж на 3 млрд 710 млн грн. Чисельність персоналу ПАТ «ЕМСС» на початок 2020 року становила 1 437 чол.

АБК-3 ПАО “ЭМСС”

Всього за 2019 рік з ЕМСС було відвантажено замовникам 20 000 тонн продукції. Ключовими об’єктами поставок в 2019 році стали відвантаження для АЕС «Куданкулам» (Індія), АЕС «Аккую» (Туреччина) і АЕС «Тяньвань» (КНР). Крім того, виконувалися великі поставки продукції ряду інших компаній, в тому числі ArcellorMittal, General Electric, BHEL, Essar Steel, ISD Dunaferr, Anyang Steel, Primetals Technologies і багатьом іншим. За підсумками 2019 року обсяг експорту склав близько 80% в загальній реалізації. Зросли обсяги виробництва продукції ЕМСС для українських замовників.

Серед знакових подій ПАТ «ЕМСС» в 2019 році слід відзначити підписання великих контрактів на виробництво продукції для АЕС «Тяньвань» і АЕС «Сюйдапу», розташовані в Китаї. Відповідно до договорів, ЕМСС виготовить понад 3500 тонн деталей для 7 і 8 енергоблоків АЕС «Тяньвань» і 3400 тонн виробів для 3 і 4 блоків АЕС «Сюйдапу».

Говорячи про перспективи, генеральний директор ПАТ «ЕМСС» Віталій Гніздицький вказав, що портфель замовлень ПАТ «ЕМСС» заповнений на найближчі два роки. Пріоритетними напрямками для підприємства залишаються виробництво обладнання для атомних станцій і валковая продукція.

На підприємстві одна з найвищих зарплат у виробничих робітників у регіоні – середня зарплата за грудень 2019 року склала 18 159 грн. Протягом 2019 року працівники підприємства отримували матеріальну допомогу, їм надавалися додаткові оплачувані відпустки, купувался спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту, проводилися періодичні медичні огляди фахівців, зайнятих в складних роботах.

Крім того, в 2019 році за час оздоровчої кампанії 848 працівників ЕМСС і членів їх сімей відпочили за пільговими путівками в пансіонаті «Акваторія» і на базі відпочинку «Липа». 178 дітей працівників ЕМСС змогли оздоровитися і провести свої літні канікули в ДУОіО «Шоколад». Незважаючи на великий попит, підприємство і профспілковий комітет змогли забезпечити путівками всіх, хто побажав оздоровити своїх дітлахів в цьому сезоні.