На ЕМСС проходить конкурс пропозицій по поліпшенням

У ПАТ «Енергомашспецсталь» стартував I-й етап конкурсу пропозицій по поліпшенням (ППУ) і проектів по реалізації виробничої системи серед працівників підприємства.

До участі в конкурсі допускаються всі працівники ПАТ «ЕМСС», які розробили і представили пропозиції і / або проекти в області реалізації виробничої системи. На конкурс приймаються пропозиції і проекти, подані і реалізовані в поточному році. Прийом конкурсних робіт триватиме до 17 вересня 2021 року.

Традиційно конкурс проводиться в декількох номінаціях: «Ефективність використання ресурсів», «Підвищення продуктивності праці», «Підвищення ефективності роботи обладнання» і «Підвищення рівня безпеки праці».

Також в конкурсі затверджені додаткові номінації: «Найактивніший працівник по подачі пропозицій по поліпшень» і «Найактивніший керівник з впровадження ПСР серед керівників підрозділів».

Подані пропозиції будут розглянуті та оцінені відбірковою комісією підприємства. При оцінці робіт на 1 етапі будут враховуватися простота й оригінальність рішення, швидкість реалізації, інноваційність. Переможці в кожній номінації отримають Почесні грамоти та грошове заохочення. Кращі роботи будуть представлені на II і III етапах конкурсу.

У цьому році конкурс пропозицій по поліпшенням і проектів по реалізації виробничої системи проводиться на ЕМСС вже у восьмий раз. Мета конкурсу – підвищення ефективності виробничих і бізнес-процесів і стимулювання активності персоналу з розвитку виробничої системи в ПАТ «ЕМСС».

Нагадаємо, в 2020 році співробітники ЕМСС подали понад 200 пропозицій, дві третини з яких були реалізовани на виробництві. Економічний ефект від реалізації ППУ співробітників ЕМСС склав близько 4-х млн гривень. За активність и допомогу заводу працівники ПАТ «ЕМСС» отримали гідну винагороду.