На ЕМСС проходить масова вакцинація співробітників проти COVID-19

13 липня на ЕМСС стартувала добровільна вакцинація співробітників підприємства від коронавірусної інфекції COVID-19. Вакцинація проводиться препаратом Pfizer в здравпункті підприємства. Прищепна кампанія для працівників ЕМСС була організована за сприянням президента ПАТ «ЕМСС», народного депутата України Максима Єфімова. На сьогоднішній день зробити щеплення від COVID-19 побажали близько 1000 заводчан.

Для підприємства, на якому виробляють продукцію для атомної галузі, охорона здоров’я співробітників – завдання не менш важливе, ніж якість самої продукції. Керівництво заводу вважає масову вакцинацію своїх працівників важливим кроком для стабільної обстановки на виробництві в період складної епідеміологічної ситуації.

Вакцинацію співробітників, практично без відриву від виробництва, проводить виїзна бригада медиків Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1. Алгоритм процедури досить простий. Співробітник спочатку заповнює невелику анкету з питаннями про стан здоров’я. Потім в медичному кабінеті пацієнту вимірюють температуру, тиск, пульс і рівень сатурації (показник насичення крові киснем). Якщо протипоказання відсутні, медики роблять перше щеплення. Після цього пацієнта залишають на деякий час для спостереження за реакцією організму. В кінці лікар дає рекомендації співробітнику зі спостереження за здоров’ям після щеплення. Після проходження повного курсу (2 дози з інтервалом 21-28 днів) дані про щеплення будуть внесені до єдиного реєстру вакцинованих.

«Керівництво ЕМСС приділяє велике значення здоров’ю співробітників, тому на заводі була організована безкоштовна вакцинація від коронавируса, і багато хто вже встигли використати цю чудову можливість, – зазначила директор з якості ПАТ «ЕМСС» Ніна Носенко. – Вважаю, що вакцинація сьогодні – найнадійніший і доведений спосіб знизити ризик зараження, це відповідальність по відношенню до свого здоров’я, до здоров’я рідних, близьких і оточуючих людей в колективі».

За словами співробітників, які вирішили захистити себе і своїх близьких від вірусу, досить зручно, що тепер вакцину можна отримати практично на робочому місці.