На ЕМСС пройшов конкурс «Кращий за професією»

Напередодні Дня машинобудівника в ПАТ «Енергомашспецсталь» пройшов вже традиційний конкурс профмайстерності серед робочих спеціальностей.

За звання найсильніших у своїй професії боролися токарі на верстатах з ЧПУ, токар-розточувальник на верстатах з ЧПУ, електрозварники ручного зварювання і машиністи крана з радіоуправлінням. У конкурсі взяли участь робітники ЦМО, МОЦ, СЛЦ, КПЦ-1, ЕСПЦ, ТОВ «Укрмегастрой». Всього 22 людини.

Конкурсні завдання складалися з теоретичної та практичної частин. В організації та проведенні конкурсу брали участь керівники та висококваліфіковані фахівці за напрямками діяльності.

Конкурс профмайстерності проходив з 14 по 16 вересня. При підведенні підсумків враховувалися такі показники: якість роботи, відповідність нормам часу, культура виробництва, дотримання вимог інструкцій з охорони праці та знання теорії. За словами організаторів конкурсу, конкуренція була серйозною. До підрахунку результатів ніхто не міг з упевненістю сказати, хто переміг.

У підсумку, переможцем конкурсу профмайстерності серед токарів на верстатах з ЧПУ став Антон Федоренко (токар на верстатах з ЧПУ 5 розряду МОЦ). На другому місці – Богдан Шустов (токар на верстатах з ЧПУ 5 розряду МОЦ); на третьому місці – Артур Дегтярьов (токар на верстатах з ЧПУ 5 розряду МОЦ).

Перше місце серед токарів-розточувальників на верстатах з ЧПУ зайняв Іван Голощапов (токар-розточувальник 2-й робочий МОЦ).

Кращим серед робітників, які мають професію машиніст крана з радіоуправлінням, став Валерій Нікітенко (підготовчий сталерозливних канав 6 розряду ЕСПЦ); друге місце посів Денис Крамаренко (підготовчий сталерозливних канав 5 розряду ЕСПЦ); третє – Олександр Порхало (слюсар-ремонтник 6 розряду ТОВ «Укрмегастрой»).

Серед електрозварників ручного зварювання: перше місце – Олександр Решетняк (електрозварник ручного зварювання 5 розряду ТОВ «Укрмегастрой»); друге місце – Євген Волос (електрозварник ручного зварювання 6 розряду ТОВ «Укрмегастрой»); третє місце – Олександр Пузанов (електрозварник ручного зварювання 5 розряду КПЦ-1).

Урочисте нагородження учасників і переможців відбулося у відділі професійної підготовки та підвищення кваліфікації 21 вересня. Нагороджували призерів директор з управління персоналом Артем Тетюшев і голова профспілкового комітету підприємства Віктор Сербін. Переможці та учасники конкурсу були нагороджені Почесною грамотами, подарунками та преміямі.