На ЕМСС пройшов конкурс “Тато, мама, я – спортивна сім’я!”

Справжній дух боротьби, естафети на швидкість, спритність, кмітливість, і, звичайно ж, подарунки для переможців та учасників – саме так пройшов на ЕМСС сімейне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я!». Змагання відбулися 9 червня в спортивному залі КФК ПІТБ ДДМА.

Головними героями захоплюючої сімейної естафети стали діти і батьки, що люблять спорт і активний спосіб життя. В цьому році в дружньому поєдинку за право стати найкращою спортивною сім’єю ЕМСС виступили 11 сміливих і сильних команд. Організатором конкурсу традиційно виступив відділ забезпечення персоналом ПАТ «ЕМСС».

Цього разу організатори спортивного свята підготували для своїх учасників чотири веселих конкурсу: «Спритна сімейка», «Збери штангу», «Туристична подорож» і «Веселий фініш». Учасники змагалися, вболівальники бурхливо підтримували їх, а журі компетентно оцінювало конкурсну програму.

За підсумками всіх конкурсів переможцем спортивної гри «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» була визнана команда «Спортивна сім’я» – тато Олександр Салов (провідний інженер-керівник групи ОСіУІ), мама Людмила і донька Діана.

На другому місці опинилася команда «РЕРSI» – тато Олег Лущик (майстер ЕСПЦ), мама Лілія і син Кирило.

І на третьому місці – команда «Дельфіни» – тато Дмитро Лавриненко (машиніст крана КПЦ-1), мама Маргарита і син Олександр.

Переможці та учасники конкурсної програми були нагороджені кубками, грамотами та грошовими преміями в залежності від зайнятого місця. Також всі учасники змагань отримали пам’ятні сувенірні набори.

Крім того, в рамках заходу, серед уболівальників та учасників конкурсу був проведений розіграш подарунків. Кожному вболівальнику і учаснику гри був виданий квиток, за яким вони змогли взяти участь в лотереї і стати власником одного з призів. Подарункову колекцію становив різноманітний спортивний інвентар: баскетбольні та футбольні м’ячі, дартс, шахи, тенісні ракетки, бадмінтон та інші не менш корисні атрибути.

Нагороджуючи переможців і учасників конкурсу «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» директор з управління персоналом ПАТ «ЕМСС» Артем Тетюшев зазначив: «Хочу подякувати всім, хто сьогодні взяв участь в цьому заході. Особливо радує, що багато сімей беруть участь вже не перший раз, і зараз дуже приємно бачити їх знову. Ми влаштовуємо такі змагання для того, щоб долучати батьків і дітей до здорового способу життя. Бажаю всім нашим учасникам міцного здоров’я і сімейного щастя. Чекаємо всіх у наступному році!»