На ЕМСС пройшов майстер-клас для знавців

У сучасному світі людина здатна знайти будь-яку інформацію і отримати максимальну кількість знань, але щоб підкріпити ці знання умінням командної взаємодії – потрібно простір для тренування.

6 серпня на ЕМСС пройшов майстер-клас для заводських інтелектуалів Провів його – Владислав Пристинський, багаторазовий чемпіон України з інтелектуальних ігор, переможець I кубка націй по грі «Що? Де? Коли?» в складі збірної України. Захід відбувся з ініціативи Ради молоді.

Однією з головних завдань кожного проведеного тренінгу, які ставлять перед собою як його організатори, так і учасники – розкриття внутрішнього потенціалу команд, їх пріоритетів, функцій і принципів взаємодії.

Учасниками інтелектуального тренінгу стали представники трьох заводських команд «Фенікс», «Оса» і «Харизма», які неодноразово брали участь у всіляких турнірах з гри «Що? Де? Коли? » і «Брейн-ринг». До речі саме ці три команди в поточному році стали переможцями зимового заводського турніру з Брейн-рингу.

В ході проведення тренінгу була створена піднесена атмосфера творчості, пошуку, співпраці. Ведучий майстер-класу підготував для знавців 35 логічних запитань. Після невеликої розминки, знавцям були задані практично всі основні типи питань, які задаються в реальних інтелектуальних турнірах. Учасники майстер-класу тренувалися знаходити правильні відповіді, працювати з інформацією, вибудовувати логічні ланцюжки, грати в команді і прислухатися до думки кожного гравця.

«Дуже цікавий і корисний тренінг. Ведучий пояснював, де в питанні шукати ключовий момент, що це за слово є підказкою і як стати на правильний хід думок, – поділився своїми враженнями учасник майстер-класу Юрій Бурлачка. – Під час тренінгу ми змогли потренуватися у відповідях на цікаві, незвичайні і нестандартні питання, навчитися приймати рішення в короткий проміжок часу, як в грі, так і в житті. Крім того такі заходи дозволяють відпочити від трудових буднів, поспілкуватися з цікавими людьми и дізнатися багато нового».

Набуті знання будуть застосовані знавцями ЕМСС в ході проведення наступних заводських і міських турнірів з гри «Що? Де? Коли? » і «Брейн-ринг».