На ЕМСС пройшов майстер-клас по виготовленню виробів з фоамірана

Напередодні Дня всіх закоханих на ЕМСС пройшов майстер-клас по виготовленню виробів з фоамірана. Своєю майстерністю роботи з цим незвичайним матеріалом з співробітницями підприємства поділилася інженер з підготовки виробництва ЕСПЦ Катерина Череватенко. Вона розповіла учасницям майстер-класу про його властивості та переваги, продемонструвала свої роботи.

– Я навчилася створювати вироби з фоамірана самостійно, переглядаючи уроки в інтернеті, роблю прикраси, шпильки, банти. Фоамеран настільки зручний, що не вимагає в роботі ніяких особливих інструментів. Все, що потрібно, цілком можна знайти в кожному будинку. Також займаюся виготовленням об’ємних цифр з гофрованого паперу та картону, – розповіла Катерина Череватенко.

Нагадаємо, фоаміран – пластична замша, випускається у вигляді листа і відрізняється своєю м’якістю. Особливості матеріалу дозволяють використовувати його в різних видах рукоділля. З його допомогою можна створювати різноманітний об’ємний декор: квіти, гірлянди і подарунки. Великим плюсом штучної замші є те, що працювати з ним може навіть новачок. Будь-які огріхи не тільки не зіпсують виріб, а навпаки, додадуть йому навіть більш природний вигляд.

Освоїти мистецтво роботи з фоаміраном на «уроці рукоділля» вирішили 20 працівниць заводу. Весь процес виготовлення творчої композиції виявився дуже цікавим і позитивним. І хоча підготовча його частина зажадала досить довгого часу, так як довелося вирізати велику кількість деталей, справжнє натхнення прийшло при фінальному складанні роботи.

І ось він – результат! За дві з половиною години учасниці майстер-класу виготовили 20 яскравих подарункових композицій до Дня всіх закоханих. Майстер-клас в черговий раз показав, що дівчата ЕМСС – люди творчі і всі чари приховані в руках майстринь.

Учасниці подякували відділу забезпечення персоналом за організацію такого цікавого заходу, зазначивши, що завдяки майстер-класу у багатьох тепер з’явилося нове захоплення.