На ЕМСС успішно пройшов екологічний аудит

У ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно пройшов ресертифікаційний аудит системи екологічного менеджменту (СЕМ) на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 14001. Підсумки проведеної роботи були оцінені експертами компанії QSCert-Ukraine B.V. План аудиту було виконано повністю в заплановані терміни.

Аудит проводився за стандартом ISO 14001:2015 «Системи управління якістю». З 8 по 10 червня фахівці QSCert-Ukraine B.V. вивчали документацію і виробничі процеси в ПАТ «ЕМСС», провели інтерв’ю з керівниками та рядовими співробітниками підрозділів.

В ході перевірки оцінювалися екологічні аспекти та ризики, реалізація цілей і завдань, що випливають з Екологічної політики підприємства та Програми з охорони навколишнього середовища, виконання законодавчих та нормативних вимог і процедур.

В результаті експерти відзначили високий рівень інформованості та залучення заводчан в рішення задач забезпечення якості продукції, екологічної та промислової безпеки, а також безперервний розвиток підприємства.

Фахівці QSCert-Ukraine B.V. висловили подяку керівництву підприємства, співробітникам відділу навколишнього середовища і персоналу, який бере участь в аудиті, за відкритість і своєчасне надання всіх необхідних документів.

На заключній нараді головний аудитор органу з сертифікації QSCert-Ukraine B.V. В’ячеслав Берестовий зазначив: «Система екологічного менеджменту ЕМСС відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001 і рекомендована до сертифікації на наступні три роки».

Наявність такого сертифіката підтверджує, що в ПАТ «Енергомашспецсталь» ефективно працює система екологічного менеджменту, спрямована на раціональне використання природних ресурсів та мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище.

Система екологічного менеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001 діє на ПАТ «ЕМСС» з 2010 року. Проведення щорічного Наглядовою аудиту предусмотрена Вимогами міжнародніх стандартів и є гарантією успішної роботи підприємства. Даний ресертіфікационний аудит в черговий раз підтвердив високий рівень відповідності СЕМ ПАТ «ЕМСС» вимогам міжнародного стандарту по системі екологічного менеджменту ISO 14001.