На ЕМСС виготовили лебідку напору для екскаватора ЕКГ-10

Фахівцями механоскладального виробництва ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно виготовлена ​​і відвантажена замовнику лебідка напору для екскаватора ЕКГ-10. Замовником продукції виступає ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» (ІнГЗК), м.Кривий Ріг.

Договір на виробництво запчастин для ЕКГ-10 був підписаний у 2020 році. Згідно з укладеним контрактом, ПАТ «ЕМСС» зобов’язується виготовити для ПрАТ «ІнГЗК» дві лебідки – лебідку напору і лебідку підйому для екскаватора ЕКГ-10. Перша частина замовлення вже виконано. Друга частина – лебідка підйому для екскаватора ЕКГ-10, на сьогоднішній день знаходиться в провадженні.

Екскаватор кар’єрний гусеничний ЕКГ-10 з ковшем ємністю 10 м3 призначений для розробки і навантаження в транспортні засоби корисних копалин і порід розкриву на відкритих гірничорудних кар’єрах, а також для отвалообразования і навантажувальних робіт на складах.

ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» (ІнГЗК) – одне з найбільших в Україні підприємств гірничовидобувної галузі, спеціалізується на видобутку залізної руди і виробництві залізорудного концентрату з вмістом заліза від 63,7% до 67,2%. Підприємство було засноване в 1965 році. Увійшло до складу Групи Метінвест в листопаді 2007 року.