На Енергомашспецсталі пройшла екскурсія для дітей-учасників творчого конкурсу малюнків «Здрастуй, школо!»

Напередодні Дня знань 27 першокласників, чиї батьки працюють на ЕМСС, взяли участь в конкурсі дитячого малюнка «Здрастуй, школо!» За свої малюнки всі учасники і переможці конкурсу були нагороджені грамотами та подарунковими сертифікатами від магазину «Канцлер».

Головним подарунком для всіх дітей, які надали на конкурс свої малюнки, стала захоплююча екскурсія по підприємству, під час якої діти своїми очима змогли побачити, де працюють їхні тата й мами.

Перед тим, як малюки вирушили на екскурсію, директор з управління персоналом ПАТ «ЕМСС» Артем Тетюшев привітав першокласників та їх батьків з Днем знань і вручив усім учасникам конкурсу заслужені нагороди.

«Тепер ви школярі. Вас чекає світ знань, отримавши які, ви зможете стати розумними, освіченими дорослими. Вчіться, осягайте нове, будьте здорові і щасливі! Ви – наше майбутнє!» – сказав Артем Тетюшев.

Знайомство з ЕМСС почалося з обов’язковою «екіпіровки» в захисні каски і жилети і, звичайно ж, справжнісінького вступного інструктажу з техніки безпеки. Тільки після цього маленькі гості вирушили в подорож по заводу.

Гідами по виробничим ділянкам виступили фахівці цехів, співробітники відділу забезпечення персоналом, прес-центру, а також самі батьки першокласників.

Найбільше юних гостей заводу вразили значні розміри верстатів і виробів, які виробляє ЕМСС. Хлопцям хотілося доторкнутися до сталевих багатотонним заготівлях, розглянути ближче металеву стружку від токарних верстатів, заглянути в гартівні баки і помацати руками інструменти для обміру деталей. Доводилося часто зупинятися, щоб діти змогли докладніше розглянути ту чи іншу деталь.

«Що це за ланцюга? Тут завжди так голосно? Хто сидить в кабіні крана? Що робить цей дядько? Навіщо вам вогнегасники? Куди дівають стружку?» – питання сипалися один за іншим.

У свою чергу екскурсоводи цікавилися у юних гостей, де і ким працюють їх батьки і роз’яснювали, яку саме роботу виконує їх мама або тато.

В кінці екскурсії дітей чекали частування – сік і солодощі стали відмінним завершенням заходу. Прощаючись, маленькі художники подякували організаторам за можливість подивитися «другий дім» своїх батьків.

Напередодні Дня знань, всім учням, студентам і співробітникам підприємства свої привітання з початком нового навчального року адресував Генеральний директор ПАТ «ЕМСС» Віталій Гнездіцкій:

«Хочу побажати школярам успіхів у новому навчальному році, впевненості в своїх силах, прагнення до нових знань і навичок . Першокласникам – уважно слухати своїх вчителів! Старшокласникам – плідно провести цей рік у підготовці до успішної атестації! Студентам – стати висококласними фахівцями! Батькам – терпіння і підтримки в навчанні своїх дітей. Нехай весь навчальний рік буде добрим і успішним для кожного з вас!»