На Енергомашспецсталі відбулися річні загальні збори акціонерів

27 квітня 2021 року відбулося річне загальні збори акціонерів за підсумками діяльності ПАТ «Енергомашспецсталь» за 2020 рік. Порядок денний складався з 28 питань.

На засіданні акціонери заслухали і затвердили річний Звіт Генерального директора ПАТ «ЕМСС» «Про фінансово-господарську діяльність Товариства за 2020 рік та основні напрямки діяльності у 2021 році», Звіти Наглядової ради та Ревізійної комісії.

У Звіті Генерального директора Товариства зазначено, що: «До вже існуючих на протязі декількох років проблем (військово-політична обстановка в регіоні, посилення конкуренції з боку азіатських виробників, наявність надлишкових потужностей у підприємств Єврозони) в 2020 році приєдналася пандемія коронавируса, що ще більше погіршило ситуацію на зовнішньому і внутрішньому ринках. –

Однак, незважаючи на все це, за 2020 рік було реалізовано виробленої продукції на суму 3 млрд. 324 млн. гривень, що більше обсягу 2019 року на 71,4%. Обсяг виробництва рідкої сталі склав 62,5 тис. Тн – зростання на 3,2 тис. Тн в порівнянні з 2019 роком, обсяг поковок – 43,6 тис. Тн – зростання на 5,7 тис. Тн, обсяг лиття – 4, 6 тис. тн – зростання на 1,4 тис. тн.

У 2020 році ПАТ «ЕМСС» продовжувало розвивати передові технології, освоювати випуск високотехнологічної і унікальної продукції для виходу на нові ринки збуту. Також підприємство продовжує успішно освоювати продукцію для атомної промисловості. Саме цей напрямок діяльності і є зараз основним фактором виживання і розвитку нашого підприємства».

У Звіті генерального директора відзначається, що, поряд з виробничими завданнями, одним з основних напрямків стратегії ПАТ «Енергомашспецсталь» є цілеспрямована робота щодо забезпечення соціальної захищеності працівників: «ПАТ« Енергомашспецсталь »всіма силами намагається зберегти виробничий потенціал і висококваліфікований персонал, незважаючи на сформовані військово -політичні, економічні умови і епідеміологічну ситуацію в країні і світі. Зростання середньої заробітної плати за минулий рік склав 17,1% і її рівень досяг 19 595,8 грн».

Акціонери визначили основними напрямками діяльності ПАТ «Енергомашспецсталь» у 2021 році реалізацію товарної продукції на суму 3 млрд. 043 млн. Грн.Для чого заплановано виплавити електросталі в обсязі 57 639 тн., Виготовити лиття – 4 239 тн. і поковок – 32 502 тн.

Також на зборах був обраний новий склад Ревізійної комісії та Наглядової ради ПАТ «ЕМСС».