ПАТ «Енергомашспецсталь» продовжило договір медичного страхування співробітніків ще на рік

Керівництво ПАТ «Енергомашспецсталь» продовжило співпрацю з СК «Альфа Страхування», продовживши договір добровільного медичного страхування ще на рік.

З 1 березня 2020 року на ЕМСС діє програма добровільного медичного страхування працівників. Протягом року застраховані співробітники ЕМСС мали можливість безкоштовного лікування в медичних установах міста і по всій території України за полісом добровільного медичного страхування (ДМС). Програма страхових послуг передбачала амбулаторно-поліклінічну допомогу, екстрену швидку і невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, оздоровчі та профілактичні заходи. У пакет страхових послуг також входила медикаментозна підтримка, вакцинація і забезпечення вітамінами. Медична допомога застрахованим особам здійснювалася цілодобово.

У зв’язку з успішним досвідом використання поліса ДМС протягом року великою кількістю співробітників, керівництво ПАТ «Енергомашспецсталь» вирішило продовжити договір зі страховою компанією «Альфа Страхування» ще на рік.

«За попередніми даними застрахованим співробітникам заводу з 1 березня 2020 року по 1 березня 2021 року був виплачено понад 3 млн. грн. страхових відшкодувань. З 1 березня 2021 року в силу вступив новий договір ДМС, який буде діяти по аналогічний період 2022 року, – заявив директор з управління персоналом ПАТ «ЕМСС» Артем Тетюшев. – Бажаю всім здоров’я! Знайте, щоб не сталося, за вами стоїть ПАТ «ЕМСС», яке турбується про ваше здоров’я і завжди допоможе в скрутний час».

СК «Альфа Страхування» була заснована в 2000 році, покриває території країн СНД, Європи, України, має 25 ліцензій, входить в 5-ку найбільших компаній, які надають послуги в сфері медичного страхування з найвищим відсотком виплат по відшкодуванню страхових випадків.