ПАТ «Енергомашспецсталь» відпрацювало 2020 рік без травматизму

У 2020 році в ПАТ «Енергомашспецсталь» зафіксовано дуже важливий факт – відсутність нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, і зниження рівня виробничого травматизму в порівнянні з 2019 роком на 100%. Значимість цього показника переоцінити важко, адже відсутність випадків травматизму на виробництві – це збережені життя і здоров’я працівників.

Питання охорони праці та здоров’я людей завжди були і залишаються головними для підприємства, їм приділяється особлива увага з боку керівництва заводу. Щорічно на ЕМСС здійснюється цілий ряд практичних заходів, спрямованих на поліпшення стану охорони праці та запобігання травматизму. Протягом 2020 року на ЕМСС було виконано 5 запланованих заходів, поліпшені умови праці та виробничого побуту 132 працівникам, в тому числі 38 жінок.

Підводячи підсумки охорони праці за 2020 рік, начальником відділу охорони праці ПАТ «ЕМСС» Євгеном Маловичко було відзначено, що за минулий рік в даній області колектив ЕМСС досяг значних успіхів: «Спільними зусиллями нам вдалося максимально знизити рівень виробничого травматизму за всіма основними показниками: по кількості нещасних випадків, за коефіцієнтом тяжкості, за коефіцієнтом частоти, а також за кількістю втрачених днів працездатності».

У 2020 році працівниками відділу охорони праці спільно з керівниками підрозділів була проведена робота по організації та проведенню попереднього та періодичного медичного огляду в медичних установах м Краматорська. Витрати на проведення медогляду за минулий рік склали 112 087 грн.

Запорукою виробничої безпеки та здоров’я працівників заводу є наявність у кожного з них якісним, зручним і функціональної спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту. Так, в 2020 р на забезпечення співробітників підприємства ЗІЗ було витрачено понад 1,5 млн. грн.

За 2020 рік інвестиції ПАТ «ЕМСС» в охорону праці своїх працівників збільшилися на 80% у порівнянні з 2019 роком і склали близько 7,5 млн. грн. Підприємство і надалі продовжить інвестувати в поліпшення умов праці, а також реалізацію заходів для запобігання травматизму та професійних захворювань.