Понад 400 співробітників ЕМСС і членів їх сімей стали учасниками марафону «Наш Краматорськ»

У Краматорську 25 вересня пройшов марафон, приурочений до Дня міста та Дня машинобудівника. В цьому році в легкоатлетичному святі взяло участь понад 400 співробітників ПАТ «Енергомашспецсталь» та членів їх сімей. Кожен зміг вибрати собі дистанцію під силу. За участь в марафоні всі спортсмени отримали футболки з логотипом ЕМСС І, звичайно, пам’ятні медалі.

За підсумками змагань переможцем в Кубку Машинобудівників серед чоловіків став Олександр Поляков (ЦМО). Почесне друге місце серед жінок зайняла Варвара Потапенко (ПЕВ). На третьому місці Ірина Єрмакова (ПЕВ).

У дистанції 5,2 км Ігор Шкодінов (ЦМО) зайняв четверте місце в загальному заліку, прибігши до фінішу з результатом 18 хв 32 сек.

У дистанції 21 км серед жінок кращий результат серед представників ЕМСС показала Наталія Сацута (МОЦ). 21 км вона пробігла за 1 годину 58 хв.

У марафонської естафеті на 42 км команда КПЦ-1 посіла четверте місце з рахунком 3 годину 21 хв 47 сек. До складу команди увійшли: Володимир Панов, Валентин Орлов, Антон Маличенко, Іван Мусієнко, Євген Петрик, Дмитро Волотка, Вадим Мараховський, Ілля Борисов (ТОВ “УМБ”).

Також хороші результати в спортивних забігах показали:

– в Скандинавської ходьбі: Наталія Тищенко (ОПП і ПК), Інна Цяпа (ВОНС), Анна Єлізарова (ВОНС);

– в забігу Краматорської п’ятірки: Володимир Кононенко (ОГМетр), Дмитро Ткаченко (МОЦ), Євген Суетин (ЖДЦ), Лада Рябкова (ФО), Марина Сагай (ЦМО), Ольга Таранова (КПЦ-1).

У забігу «Мама + тато + я» проявили себе сім’ї Тимофєєва, Стельмашенко, Бурлачко, Петрунькина, Самойленко.

У забігу з вихованцями зі своєю собакою біг Андрій Теряєв (СЛЦ).

Всі без винятку, і вболівальники, і учасники отримали потужний заряд енергії та позитивних емоцій.

Велика кількість учасників та вболівальників були представлені колективами ОТК, ОМКСіС, КПЦ-1, ЕСПЦ, ЦМО, МОЦ, слц, ЦСОО.

Разом зі своїми колективами в забігах взяли участь начальники структурних підрозділів, цехів та відділів.

Після фінішу переможці забігів кожної дистанції отримали грошові винагороди та подарунки від партнерів громадської організації «Наш Краматорськ».