У 2020 році ЕМСС почне виробництво деталей для ще однієї Китайської АЕС

ПАТ «Енергомашспецсталь» підписало великий контракт на виробництво комплектуючих для реакторного обладнання блоків №3 і №4 АЕС «Сюйдапу», які будуть побудовані в провінції Ляонін (КНР). Контракт розрахований на кілька років, кінцевий термін поставки всього обладнання – березень 2022 року.

Договір між партнерами був підписаний в грудні 2019 року. Угода про співпрацю передбачає виробництво і поставку понад 3400 тонн деталей для 3 і 4 блоків китайської АЕС «Сюйдапу». Для нових блоків будуть виготовлені десятки великотоннажних заготовок корпусу реактора, парогенератора, головного циркуляційного насоса, головного циркуляційного трубопроводу, колектора і компенсатора тиску.

Для ПАТ «Енергомашспецсталь» це вже другий великий контракт, в сфері атомної енергетики Китаю, підписаний в 2019 році. На сьогоднішній день на заводі вже йде виробництво деталей для реакторного обладнання АЕС «Тяньвань». Контракт на поставку комплектуючих для 7 і 8 енергоблоків Китайської АЕС було підписано в липні 2019 року.