У електросталеплавильному цеху ЕМСС на новому сталеплавильному комплексі ДСП-70 відбулася 7000-я плавка

У електросталеплавильному цеху ЕМСС на новому сучасному сталеплавильному комплексі ДСП-70 відбулася 7000-я плавка. Ювілейна плавка пройшла в ніч з 10 на 11 грудня 2020 року.

Новий сталеплавильний комплекс ДСП-70 був введений в експлуатацію в 2012 році. Комплекс ДСП-70 включає в себе дугову сталеплавильну піч, установку позапічної обробки сталі і сучасну потужну газоочистку.

Цінність унікального обладнання полягає не тільки у виробничих можливостях, але і в здатності забезпечити європейський рівень екологічної безпеки виробництва.

Введення об’єкта в експлуатацію став завершальним етапом семирічної програми модернізації заводу. За період 2005-2012 рр. загальний обсяг інвестицій в модернізацію ЕМСС перевищив 300 млн. дол. Інвестиції були спрямовані на повне оновлення виробничої бази підприємства, включаючи сталеплавильне, ковальсько-термічний і механообробне виробництва.

На сьогодні максимальна вага злитка, який виготовлявся на ЕМСС, – 415 тонн. Виробничі можливості Енергомашспецсталі дозволяють виробляти великотоннажні злитки вагою виливка до 500 тонн.