У ПАТ «Енергомашспецсталь» введені заходи щодо профілактики і запобігання поширенню вірусу COVID-19 на підприємстві

На виконання Законів України №№ 1645 і 4005-XII, а також наказу МОЗ України № 185, в інтересах суспільної охорони здоров’я і відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, керівництвом ПАТ «Енергомашспецсталь» прийнятий ряд посилених заходів щодо захисту здоров’я і безпеки своїх співробітників.

З метою ефективнішого запобігання поширенню вірусу, на період з 16.03.2020 по 03.04.2020 на підприємстві введені такі обов’язкові заходи:

– Забезпечено максимальне інформування всіх працівників підприємства з використанням інфо-стендів, інфо-екранів для запобігання поширенню захворювання і методи профілактики хвороби.

– Проводиться моніторинг здоров’я працівників на наявність симптомів захворювання, а також температурний контроль на прохідних підприємства.

– Посилено робота заводського здоровпункту з метою щоденного обстеження працівників, при виникненні симптомів захворювання на робочому місці.

– Забезпечено системна обробка дезинфікуючими засобами місць загального користування в адміністративних закладах і на всіх виробничих майданчиках.

– Рекомендується максимально обмежити фізичні контакти співробітників, дотримуватися дистанції при спілкуванні не менше 1,5 м, заборонити вітання рукостисканням.

– Заборонені скупчення співробітників в групах понад 10 осіб, зборів в підрозділах. Виробничі наради ІТП і керівництва проводяться в скороченому складі і в форматі теле-, відео- конференцій.

– Тимчасово припинено роботу заводській їдальні.

– На підставі заяв працівників підприємства, проводиться коригування графіка роботи, надаються відпустки, для забезпечення самоізоляції на даний період.

Щоб уникнути інфікування співробітників і поширення вірусу COVID-19 на підприємстві, прохання максимально серйозно і виважено поставитися до виконання даних заходів.

Будьмо здорові!