Вітаємо колектив медпункту ПАТ “ЕМСС” з професійним святом!

.16 червня в Україні святкується День медичного працівника, який в цьому році співпав з православним святом світлої Трійці. Напередодні Дня медика ми побували в заводському здравпункті ПАТ «ЕМСС» та ближче познайомилися з роботою його дружного колективу.

Здоровпункт з’явився на заводі з початком його будівництва в 1964 році. Першою медичною сестрою в медпункті працювала Марія Миколаївна Горшкова. Сьогодні колектив заводського здавпункта налічує 6 чоловік. Це фельдшери Дар’я Миронова, Ніна Сотник, Марина Шташаліс, Еля Соляник і завідувачка Алла Синько. Найдосвідченішим працівником, яка вклала всю душу в роботу і облаштування медпункту, звичайно, є Олена Скрипник, яка вже довгі роки очолює здравпункт ПАТ «ЕМСС». Професіонал, досвідчений організатор, чуйна і душевна людина – тільки так відгукуються про Олену Іванівну колеги і пацієнти.

Колектив заводського здоровпункту працює цілодобово, що дозволяє заводчанам отримати необхідну допомогу і лікувально-діагностичні процедури без відриву від роботи. А приводів для звернень чимало: застуди, захворювання кістково-м’язової системи, шлунково-кишкового тракту, підвищений тиск. Особлива увага до тих, хто вже перебуває на обліку з серцево-судинними захворюваннями, діабетом, остеохондрозом.

«За день до нас звертається близько 20 осіб, – розповідає фельдшер здоровпункту Дар’я Миронова. – Робота складна, відповідальна, іноді вимагає «залізних» нервів, так як в будь-якій нештатної ситуації, пов’язаної зі здоров’ям людей на виробництві, ми повинні швидко і грамотно зорієнтуватися, оцінити, виділити головне і визначити попередній діагноз. У разі необхідності – надати психологічну підтримку і налаштувати на позитивний лад. Незважаючи на труднощі, я свою роботу дуже люблю. Між нашими медиками і заводчанами давно налагодилися добрі, довірчі відносини. Ми бажаємо нашим працівникам тільки добра і завжди готові надати всю необхідну допомогу, щоб зберегти фізичне і душевне здоров’я».

Керівництво заводу всіляко надає підтримку здоровпунктів. У цьому велика заслуга Помічника генерального директора зі зв’язків з громадськістю ПАТ «ЕМСС» Олександра Шевченка. У минулому році в медпункті був зроблений якісний сучасний ремонт, Сьогодні хол, приміщення для прийому пацієнтів і маніпуляційний кабінет виглядають затишно і располагающе. Здоровпункт забезпечений усіма потрібними медикаментами та обладнанням.

Від працівників заводу на адресу колективу здоровпункту звучать тільки позитивні відгуки. Добрий настрій, оптимізм, професіоналізм – все це можна сказати про медперсонал підприємства.

Вітаємо колектив здоровпункту ПАТ «ЕМСС» з професійним святом! Дякую вам за вашу нелегку працю! Щастя, успіхів і благополуччя у всьому!