За 2020 рік економічний ефект від реалізації пропозицій по поліпшенням співробітників ЕМСС склав близько чотирьох мільйонів гривень

На ЕМСС підвели підсумки роботи з розвитку виробничої системи підприємства. Так, в 2020 році співробітники ЕМСС подали понад 200 пропозицій, дві третини з яких були реалізовані на виробництві. Впроваджені пропозиції зачіпають весь спектр виробничих завдань. Вони відносяться до вдосконалення виробничих процесів, зниження їх трудомісткості, а також до поліпшень умов виконання робіт.

Про ефективність роботи ЕМСС в рамках виробничої системи красномовно свідчать цифри. За словами провідного фахівця з управління ризиками та впровадження виробничої системи ПАТ «ЕМСС» – керівника групи Олега Злобова, за минулий рік економічний ефект, підтверджений фахівцями планово-економічного відділу, від реалізації ППУ співробітників ЕМСС склав близько 4-х млн гривень. За активність і допомогу заводу працівники ПАТ «ЕМСС» отримали гідну винагороду.

«Радує, що в розвиток виробничої системи сьогодні вже включаються не тільки цеху, а й профільні відділи. Так, в минулому році подачу пропозицій здійснювали фахівці технологічних відділів, відділу головного механіка, а також управління інформаційних технологій, – зазначив Олег Злобов.

На сьогоднішній день розвиток виробничої системи триває. Кожен співробітник ПАТ «ЕМСС», незалежно від сфери його професійних і посадових обов’язків, може подати пропозицію щодо поліпшення, спрямоване як на вдосконалення вже налагоджених виробничих процесів, так і на впровадження інновацій.

Всі пропозиції, що надійшли, будуть розглянуті і оцінені відбірковою комісією підприємства. Кращі пропозиції будуть направлені на щорічний конкурс пропозицій по поліпшенням і проектів по реалізації виробничої системи.

«Багато заводчани на своїх робочих місцях стикаються з різними питаннями, труднощами, і у них є бачення, як їх вирішувати. Якщо у співробітника є ідея щодо поліпшення своєї роботи, обладнання або технології виробництва, він може самостійно відправити заявку з пропозицією через електронну систему «SoftUnion» в модулі «Пропозиції щодо поліпшення» або звернутися до відповідального по розвитку виробничої системи в підрозділі. При цьому, беручи участь в розвитку виробничої системи, працівник не тільки скорочує витрати підприємства, а й отримує винагороду за подану пропозицію щодо поліпшення. Чекаємо ваших пропозицій!” – закликав Олег Злобов.