Ветерани ЕМСС приймали вітання на честь Дня машинобудівника

21 вересня в профспілковому комітеті ПАТ «ЕМСС» відбулося привітання ветеранів, які мають державні нагороди, з наступаючим професійним святом – Днем машинобудівника.

В урочистому прийомі взяли участь ветерани заводу, серед яких почесні металурги, ковалі, обрубщікі, кранівники та інші фахівці, які перед тим як піти на заслужений відпочинок довгі роки пропрацювали в цехах і відділах Енергомашспецсталі.

З Днем машинобудівника ветеранів підприємства привітав голова профспілкового комітету ПАТ «ЕМСС» Віктор Сербін. Він щиро подякував почесним гостям за минулі трудові успіхи, сумлінну працю та відданість підприємству і побажав усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя та довгих років життя!

Зустріч пройшла в щирій атмосфері – ветерани цікавилися новинами і згадували молоді роки, розповідали історії про свою роботу в колективі і читали вірші.

Пенсіонери-ветерани заводу, нагороджені Орденом «Трудової Слави» III ступеня, Орденом «Трудового Червоного прапора», Орденом «Знак Пошани», Орденом «За заслуги» III ступеня, Золотою медаллю «За трудові заслуги», «За трудову відзнаку» і Знаком відмінності «Слава« ЕМСС», отримали до професійного свята квіти, подарунки та грошові виплати.

Ветерани подякували керівництву і співробітникам заводу за привітання і проявлену увагу і побажали підприємству подальшого розвитку і процвітання.

Іншим членам ветеранської організації ПАТ «Енергомашспецсталь» матеріальна допомога була перерахована на карту.

Підтримка ветеранів є одним з головних напрямків соціальної політики ПАТ «Енергомашспецсталь». Ветеранська організація заводу об’єднує тисячі вісімдесят дві людини.